Brisa, yeni elektrikli şarj hizmeti istasyonlarını hizmete aldı

Brisa, elektrikli araçlar için ulusal çapta şarj tahlilleri sunan Eşarj ile bir iş birliği gerçekleştirerek mobilite çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Tekirdağ’daki Brisa Otopratik franchise noktası Odak’a ve Adana’daki Brisa Otopratik franchise noktası Açıcı’ya eşzamanlı iki araca hizmet verebilen 50 kW DC + 22 kVA AC özellikli yüksek süratli elektrikli şarj istasyonunun montajı tamamlandı. Trabzon’daki Brisa Otopratik franchise noktası Bayramoğlu’na ise tekrar eşzamanlı iki araca hizmet verebilen 24 kW DC + 22 kVA AC özellikli süratli elektrikli şarj istasyonunun montajını gerçekleştirdi.

“Ağımızı süratle artırmaya devam edeceğiz”

Pazarın gelişiminde kritik değere sahip yaygın şarj hizmeti konusunda tahlil sağlamaya yönelik güçlerini birleştiren Brisa ve Eşarj, son açılan istasyonlarla birlikte 8. elektrikli araç şarj istasyonunu devreye aldı.

Hususa ait açıklama yapan Brisa CIO’su Tekin Gülşen, “Mobilite vizyonumuz çerçevesinde 2020 yılı içerisinde saha keşif ve altyapı geliştirme çalışmaları tamamlanan Otopratik franchise noktalarımızda elektrikli araç şarj istasyonlarımızı süratle devreye alıyoruz. Tekirdağ, Adana ve Trabzon Otopratik franchise noktalarımıza da elektrikli şarj istasyonlarımızın montajını tamamladık. Ağımızı süratle artırmaya devam edeceğiz.” halinde konuştu.

Paylaşarak Destek Ol!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*