Masifpan Nedir?

Üretimi esnasında ömrünü tamamlamış ölü ya da yaşlı ağaçların seçildiği, tamamen doğal yapısıyla insan sağlığına ve çevreye dost, geri dönüştürülebilir, masif panel olarak da bilinen masifpan uygulama kolaylığı ve kullanıldığı mekânlara kattığı zenginlik ile ahşap sevenler için vazgeçilmez bir üründür. Üretimi için seçilen göknar, meşe, kayın, ladin, sapelli ve çam ağaçlarının doğal yapısını, üzerinde sergileyen ürünler olması nedeniyle, uygulandığı alanlarda bu doğallığı yansıtması, tercih edilmesinin önemli nedenlerindendir.

Masifpan Nerelerde Kullanılır?

Yapıldığı ağaç çeşitliliği ve renk skalasının geniş olmasıyla birçok ürün seçeneği bulunan masifpan kullanım alanı oldukça fazladır. Mobilya yapımından masa sandalye gruplarına, ahşap merdiven üretiminden dekorasyon ürünlerine kadar birçok ürünün üretilmesinde kullanılmaktadır.

Ev, okul ve iş yeri gibi mekânlar için sıkça tercih edilen, üretiminde kullanılan yapıştırıcılar dâhil tüm enstrümanların doğayla dost malzemelerden seçilen ve ileri teknoloji kullanılarak imal edilen masifpan, çevre dostu özelliğiyle, kullanıldığı mekânlara doğallık ve zenginlik katmaktadır. Daha detaylı bilgi için https://salkimorman.com.tr/masif-panel.htm sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşarak Destek Ol!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*