Mum Fiyatları

Karanlık dönemlerde yaşanılan dünyanın eski aydınlatmasıydı mumlar. Mum sadece aydınlatma aracı olarak kullanılmaktaydı. Sonraları gelişen çağ ile birlikte vazgeçilmedi ama formunu değiştirdi. Şekli, amacı değiştir. Şu anda aksesuar veya dekoratif olarak kullanılmakta! Mum fiyatları da tam da bu noktada farklı fiyat seçeneklerinden oluşmaktadır!

Mumlar şekil olarak, yapısı olarak bambaşka bir hal aldı. Desenlisi, kokulusu, şekilleri bakımından sizleri apayrı bir dünyaya yolculuğa çıkarıyor. Sizi davet ediyor o gezintiye çıkmaya. Mumun o tarihi heykellerine benzetilerek yapılan tasarımlarında bu davete zevkle eşlik ediyorsunuz.

Mum Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu soruyu sormamız biraz ilginç gelebilir! Çünkü basit, sıradan bir mum almıyorsunuz. Adeta bir tasarım harikası, bir heykel, bir obje alıyorsunuz. Ve bu objeler bitkisel kokulu! Bir çam ağacı şeklini almış mumun, yandıktan sonra etrafına çam kokusu yaymasının ücretini siz belirleyebilir misiniz? Ya da bir gül şeklini alan mumun kokusunun fiyatına paha biçebilir misiniz? Hayır biçilemez. Mum fiyatlarına bu şekilde düşünüldüğünde evet fiyat biçilemez. Tüm bu mumların şekillerini, renklerini desenlerini görmek, sizi davet ettiği o yolculuğa çıkmak isterseniz https://www.taymum.com.tr/magaza/ ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşarak Destek Ol!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*