Strivectin Nedir?

Hassas ciltler ciddi ve yoğun bir bakım sürecine sürekli olarak ihtiyaç duyar. Hassas ciltleri için özel olarak geliştirilen Strivectin onarıcı olması, kırışıklık ve çatlaklar için çok sık tercih edilir. Strivectin cildin genç görünmesini ve hararetinin yatışmasını sağlarken aynı zamanda tüm dış etkilere karşı cildi koruyor.

Strivectin Ne İşe Yarar?

Kırışık ve çatlak ciltler başta kadınlar olmak üzere herkesin her yaşta sinirini bozan bir durumdur. Strivectin özel yapısı sayesinde kırışıklıkların görünmesini azaltır. Cildin koruyucu bariyerine katkıda bulunarak renk eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Hassas ciltler üzerinde son derece etkili olan Strivectin cildin elastik bir yapısının korunmasını sağlarken aynı zamanda yoğun bir nem desteği de sağlar.

Strivectin düzenli kullanımı halinde ikinci 2. Haftada doğal kolajen desteği artar, cilt yüzeyi pürüzsüzleşir. Kullanıma devam edilmesi durumunda 4. Hafta hücre üretim hızı artar, renk eşitsizlikleri ortadan kalkar. Sekizinci haftada ise cildin elastik yapısı daha da artar ve kırışıklıkların görünümü düzelir. Strivectin ürünlerine ihtiyacınız varsa https://www.dermolisa.com/strivectin-urunleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşarak Destek Ol!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*